Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży IT. Wykonaliśmy wiele projektów, które zdobyły uznanie naszych klientów. Wiemy, że zadowolenie klienta jest najważniejsze. Dzięki temu z większością naszych klientów współpracujemy od wielu lat. Sukcesy osiągane przez naszych klientów są również naszym sukcesem.
Jako firma działamy na dwóch płaszczyznach. Świadczymy usługi z zakresu szeroko pojętej branży IT i reklamy oraz zajmujemy się sprzedażą szerokiej gamy produktów w sklepach internetowych. Połączenie tych dwóch bardzo zależnych branż powoduje, że bezsprzecznie jesteśmy specjalistami w dziedzinie rozwiązań e-commerce. Jako jedna z niewielu firm wdrażamy oprogramowanie sklepu internetowego, z którego również sami z powodzeniem korzystamy. Od początku działalności firmy zajmujemy się wdrożeniami projektów oraz sprzedażą internetową.

Sukcesy odnosimy na obu płaszczyznach o czym świadczy grono zadowolonych klientów oraz ugruntowana pozycja wśród firm zajmujących się handlem internetowym. Prowadzimy sklep internetowy (seltrade.pl). W naszej ofercie znajduje się ponad 5 tysięcy produktów i ciągle rośnie. Oprócz sprzedaży w sklepach internetowych prowadzimy sprzedaż w serwisie aukcyjnym allegro. Nasze aukcje możesz zobaczyć tutaj. Posiadamy ponad 6 tysięcy aukcji, a ich ilość ciągle rośnie. Miesięcznie obsługujemy tysiące zamówień. Mamy doświadczenie we współpracy z dostawcami, porównywarkami cen, portalami aukcyjnymi, firmami kurierskimi.

Tam gdzie to możliwe została wyeliminowana praca ludzka. Wszelkie czynności zostały zautomatyzowane i zoptymalizowane tak, aby zajmowały jak najmniej czasu. Przekłada się to na niższe koszty pracy oraz pozwala na zajęcie się tym co najważniejsze - rozwojem firmy.

Kto zrozumie branżę handlu internetowego lepiej niż firma, która się tym codziennie zajmuje? Kto najlepiej rozwiąże problemy towarzyszące codziennej obsłudze sprzedaży? Jedynie firma, która działa na obu płaszczyznach jest w pełni zrozumieć branżę e-commerce i dostarczyć najlepsze rozwiązania informatyczne.

Jeśli dopiero rozpoczynasz sprzedaż w internecie to wprowadzimy Cię do tej branży od A do Z. Nie tylko wdrożymy zaawansowane, nowoczesne rozwiązania informatyczne, ale też pomożemy Ci uruchomić biznes z korzyścią dla Ciebie. Z nami nie zostaniesz z samym oprogramowaniem na lodzie, nasze know-how zapewni Tobie najlepszy start w e-biznesie.

Jeśli już prowadzisz sprzedaż internetową to rozwiniemy ją do większych rozmiarów. Rozwiążemy wszelkie problemy, z jakimi boryka się Twoja firma. Zadbamy o zaplecze informatyczne, znajdziemy najsłabsze ogniwa i je wyeliminujemy.

Dlaczego powinieneś wybrać nas?
Tylko my czujemy bluesa ponieważ "siedzimy w tym po uszy". Inne firmy informatyczne jedynie słyszały tym jak przebiegają procesy w firmach prowadzących sprzedaż internetową, ale nigdy nie były "po drugiej stronie" i nie są w stanie zaprojektować aplikacji, które będą w pełni zadowalające gdyż nie potrafią przewidzieć wszystkich problemów z jakimi boryka się firma handlowa. My te problemy znamy i już dawno je wyeliminowaliśmy.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami. Na pewno je rozwiejemy.